Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinálhattam a telefonomma...

Mit csinálhattam a telefonommal? Mit tehetnék, hogy visszaállítsam?

Figyelt kérdés
Az interneten keresgéltem és úgy tűnik, factory reset programot használtam vagyis leformáztam a telefont. Újraindult, kéri a magyar nyelvű beállításokat, a wifi jelszót és a gmail jelszót. Nos, ezzel az a probléma, hogy a jelenlegi gmail címemet és jelszót nem fogadja el. 2015-ös telefon, tehát akkor más volt az email cím ezek szerint, de nem emlékszem rá! Sosben mit tudok csinálni, hogy ne kelljen szervízbe vinni, mert nincs már rá garancia? Új email címet valahogy lehet csinálni? Semmit nem enged ezen kívül!
2018. máj. 13. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gyari visszaallitast csinaltal barmilyen emailcimmel belephetsz,de at is ugorhatod azt a lepest.
2018. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem engedi. Mindenáron ezt kéri.

Nem tudok semmit se csinálni rajta.

2018. máj. 13. 12:06
 3/10 Alex Fly ***** válasza:
@1: ha jól tudom a MarshMallow óta van FRP; ergo nem mindegyb hogy hardreset után milyen fiókkal akarsz belépni.
2018. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt a fiókot kell megadnod amelyik a telefonodon használtál amugy nem enged tovabb ahogy a 2. irta. Ezenk a szerviz sem segit.
2018. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem lehet faktory resetet csinálni.
2018. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amugy az 5osnek igaza van...veletlenul nem lehet Hard Resetelni.

Szerintem itt igazabol az tortent,hogy hard reseteltel ,es nem olvastad el,hogy mit is csinalsz...

2018. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tehát akkor buktam a telefonomat?

Úgy véletlen, hogy ráírta, hogy reserved, gyorsan akartam valamit csinálni rajta és rányomtam. Utána kapcsoltam, hogy a reserved törlést jelent :o

2018. máj. 13. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer csak RÁÍRTA (?) a telefonod hogy RESERVED (ami NEM törlést jelent), rányomtál és rögtön csinált egy factory resetet?


Aha...

2018. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Remove,delete" a törlés,szerintem azt láttad.

Velem is volt olyan,hogy pont arra nézegettem a menüben és véletlenül rámentem,de nem töröl mindent csak úgy. Kiírja,hogy mi fog törlődni,megkérdezi ,hogy az sd kártyát is törölje e, aztán megkérdezi,hogy biztos akarod e,és sokszor kódot is kér. Ezekután egy ideig eltart míg elkezdi,pár másodperced van kivenni az akksit (ha kivehető) és akkor megszakad minden következmény nélkül.

2018. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit csinálhattam.

Nem figyeltem oda, mert közben a gyerkőcöm sírt és a páromat akartam valamiért felhívni. Azt hittem, nem fontos az információ. Nem kapcsolt át az agyam angolra, csak utána, hogy mit is jelent. Szerintem benyomódhatott a telefonom (elvileg két gomb megnyomásával lehet ilyet csinálni) mert a zsebemben volt. Utána leraktam az asztalra úgy, hogy nem néztem meg és mikor legközelebb akartam telefonálni, akkor véletlenül rányomtam. Nem olvastam el, mit írt ki a telefonom, így jártam. Sikerült annyira szerencsétlennek lennem, hogy kitörölte a korábban megadott email címemet is, nem enged belépni. Már mindent kipróbáltam. Párom is. Telefonos segítséget adott haverunk is, de nem járt ő sem sikerrel, pedig ért a telefonokhoz. Szóval csütörtökön telenor lesz belőle. Azt mondták, csinálnak egy szoftver frissítést és megadhatok új Google fiókot utána. Valaki nem tudja esetleg, hogy szoftver frissítés mennyibe kerül, ha nincs már garancia a telefonomon?

2018. máj. 14. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!