Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25 ezerig milyen használt...

25 ezerig milyen használt mobilt érdemes venni?

Figyelt kérdés

25 ezer a keret mit lehet ebből kihozni?

előre is köszönöm!


2018. máj. 14. 07:50
1 2
 1/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%
Hozzáteszel kb 2000-et, és egy új Redmi 5A Eustockról. Szerintem sokkal jobbat használtat sem kapsz.
2018. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Valami elképzelés?

op rendszer, márka, kijelzőméret, kamera, ujjlenyomat-olvasó kell-e, stb.


Én személy szerint egy új Redmi 5A-t vennék ennyiből. (eustock-on 25900 Ft)

2018. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Pont ezt javasolnám mint az előttem irók. Új telefon.
2018. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg, ha jobb a kisebb méret Neked, akkor Sony Xperia Z3 Compact, használtan. Magasabb a processzor órajele, és jobb a hátlapi kamerája az 5A-hoz képest. Meg én amúgy sem vennék ilyen neve nincs Xiaomi, Elephone, Doogee, Allwiew, Huawei, Lark ilyesmiket.
2018. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Alex Fly ***** válasza:
@4: mert a Xiaomi vagy a Huawei azok ilyen nevenincs márkák... Nyilván azért vannak az élvonalban -az általad említett Sonyval ellentétben...
2018. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, a Xiaomi és a Huawei kínai, neve nincs márkák. A nevesebb, ismertebb márkák; Samsung, LG, Sony, Apple...
2018. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6: Igen, ez 5 éve igaz volt, ma már egyáltalán nem.

Haladj a korral.


Még jó, hogy nem azt írod, hogy csak a Nokia, Ericsson és a Motorola gyárt telefont, a többi mind noname hulladék.

2018. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Haladok. Én többet a büdös életbe nem veszek kínai, megbízhatatlan, neve nincs, hulladék telefonokat, az biztos.
2018. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Van, aki az új telefonnal szívja meg, van aki meg a leharcolt használttal... Mondjuk egy kalap alá venni a Huaweit meg a Xiaomit a Larkkal meg a Doogeeval is elég beteg dolog.
2018. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alex Fly ***** válasza:

@6: Majdnem. A legjobbak közül kifelejtetted a Huawein és a Xiaomin kívül az One3-t, az oppo-t, a Meizut, LeEco-t...

A Sony pedig akkor tartozott ide, amikor még azokra bízta a mobiltelefonokat, akik értettek is hozzá. Mióta úgy döntöttek, nincs szükségük az Ericsson szakértelmére, szépen elfoglalták a helyüket a nevükből megélni próbáló consumer gyártók között...

2018. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!