Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az Iphone-omat, és...

Hironix kérdése:

Ellopták az Iphone-omat, és gépről nem tudok be jelentkezni az icloud-omba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A telefon ellopásával már nem tudok és akarok törődni, nekem már csak az adatok vissza szerzése a fontos, viszont a kétlépéses megerősítés az apple-nél gátol engem. Nem tudok más iphone-ról bejelentkezni, hogy megerősítsem azt és nagyon nem is tudom hogyan kell.

Mit tudnék ezzel csinálni?



2018. máj. 16. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet visszaállítást kérni email címre...ha az email címedbe se tudsz belépni akkor kuka..
2018. máj. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hogyhogy nem tudsz belépni gépen, ugyanaz minden.
2018. máj. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 - gondolom úgy, hogy a gépen régen (vagy egyáltalán) nem lépett be, és a megerősítő kód arra a telefonra jön, amit elloptak. Ez szívás.


Ha nincs meg az eszköz, legalább a telefonszámot vissza kellene szerezni, mert arra még tud megerősítő kódot küldeni (elfelejtett AppleID), és vissza tudod kapni az account-odat. Ez egy SIM cserével megoldható azonnal, nem kell, hogy a régi meglegyen.


Ha ez sem járható, akkor passz, hívd fel az Apple support-ot, ők biztos tudnak segíteni.

2018. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja az lehet.
2018. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nemtudod valamivel igazolni,hogy a tied akkor hivogathatod az atyauristent is...
2018. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem ilyen eshetőségre miért nem gondolnak az Apple nél
2018. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mire nem gondoltak?:D Ha van icloudod és vissza akarod szerezni megoldható emaillel,telefonszámmal...

Ha belépsz egy régebbi eszközről úgy is megoldható.

Ha felhívod őket és tudod igazolni ,hogy tied a fiók akkor is tudnak segíteni.

+ Bemehetsz egy almaszervízbe/mintaboltba és ott is tudnak segíteni (nem ingyen,de az is megoldás)

Ennél több lehetőség mi kell? Kétlépeses ellenőrzésnél is biztos van olyan ,hogy "Nem férek hozzá..." vagy valami (nem vagyok otthon ,nincs előttem a dolog,de kell lennie hasonlónak)

Ahogy leírtam,ha nem tudod igazolni,hogy a tied akkor van baj.

Sokan ott b∆sszák el,hogy hülyeségeket írnak biztonsági kérdéshez,teljes névhez ,születési dátumhoz ,így később már arra sem emlékeznek ,hogy mit adtak meg teljes névnek és igy valóban lehetetlen visszaszerezni.

2018. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
valóban gondoltak. írja is, hogyha nem fér hozzá magához a telefonhoz, akkor lehet kérni sms-ben is a megerősítő kódot. a telefonszám meg nem veszett el, beballag a szolgáltatóhoz, és kér egy új sim kártyát a régi számához.
2018. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálkozom velük :)
2019. márc. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!