Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek az...

Milyen okostelefont vegyek az anyukámnak?

Figyelt kérdés
Édesanyám, idős, és beteg... vett magának egy okosórát, mert rábeszélték a barátnői (nekik is van), vérnyomásmmérő van benne... stb... de azt már nem mondták el neki, hogy okostelefon kell hozzá. Vagy mégsem? Elég ha Bluetooth - os? Milyet ajánlnátok, amit könnyen és gyorsan megtanulhat egy 70 éves néni. Tudom - lehet nem kéne... de, ha ez kell, hogy örüljön... akkor nem állok az útjába... szóval, az ár nem érdekel, csak az, hogy egyszerű legyen... van olyan esetleg, aminek nyomogombos váltazata is van, és rátudom csatlakoztatni az okosóráját? Ehhez nem értek.

2018. máj. 17. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én órám alapfunkciói működnek telefon nélkül. Nem is szoktam párosítani őket, mert azok a funkciók (órán fogadni a hívást, sms-t olvasni, stb) nem érdekelnek.

Ha anyukádat érdekli a készülék és rákattan, szerintem megtanulja hamar.

2018. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. ... akkor nem görcsölök, ha így is működik... neki nem kell a telefon... mert a régi típusú van... és azt szereti. Köszi mégegyszer.
2018. máj. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!