Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs térerőm a régi...

Miért nincs térerőm a régi androidos készülékemen?

Figyelt kérdés
Iphone 6-ost használtam már kb 3éve és most döntöttem úgy hogy androidost veszek. Eladtam a telefonomat, viszont még az új nem jött meg, ezért a régi androidos telefonomat előkerestem(mivel szolgáltatós volt ezért a szolgáltatótól kikértem a függetlenítő kódot, mert azóta vodafone-os lettem.) Lényeg az hogy az iphonenál a vodafone-os kártyával akárhová mentem mindíg max térerőm volt folyamatosan 4G mobilhálózat tökéletes volt viszont ennél az androidos telefonnál alig van térerőm és állandóan azt irja ki Nincs szolgáltatás. Van hogy telefonálás közben megszakad a vonal mert elmegy a térerőm. (A régi telefonom is 4G képes) Válaszokat előre is köszönöm?

2018. máj. 18. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Támogatja a 4g-t?
2018. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze! Galaxy Alpháról van szó
2018. máj. 18. 10:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Az új telefonom meg majd egy s8 lesz
2018. máj. 18. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Állíts át csak 2G-re, azon a legstabilabb a hálózat.
2018. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!