Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lötyög a bekapcsoló...

Miért lötyög a bekapcsoló gomb a telefonomon?

Figyelt kérdés
Tegnal vettem egy Huawei P20 lite okostelefont és a bekapcsológombja lötyög. A hangerő szabályzó gombok azok érdekes képlen nem. Szerintetek ez normális?

2018. máj. 19. 10:50
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem nem normális. Amúgy működik rendesen? Ha működik és amíg nem esik ki, addig jó.

Általában ilyenkor az van, hogy belül ami tartja perem eltörik vagy deformálódik és azért lötyög.

2018. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mitől tört volna el?
2018. máj. 19. 11:08
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Anyaghiba, minőségellenőrzési hiányosság, elfáradt a műanyag, le lett ejtve, rosszul lett összerakva és feszül, akármi lehet, még ha új is.
2018. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szar hüvely...vegyél inkább Iphone ,azzal nem lenne ilyen bajod.....
2018. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Iphoneról váltottam mert egy nyomorult videot keptelen lejatszani
2018. máj. 19. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen Iphonról? Milyen videót nem volt képes lejátszani? Érdekes nekem Iphone 7 em van és semmi baja,semmi fagyás és valami csoda folytán minden videót képes lejátszani :O
2018. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon frankón működik a Huawei és a Honor is (almárkája). iPhone-ról jöttem (5s, 6s és 7), ahol már évek óta problémás a normális működés. Az összeszerelési minőséget meg ne is nézzük.
2018. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!