Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play-en nem tudok...

ZJozsef84 kérdése:

Google Play-en nem tudok fizetni, valami tipp?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék venni rajta valamit 2 lehetőséget kínál fel: 1. Bankkártya hitelkártya 2. Kód beváltás

Meastro kártyám van ezzel nem engedi (érvénytelen vagy ne használható fizetési mód)

Telefonszámlával sem jön elő mint lehetőség (T-Mobile feltöltős).



2018. máj. 21. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig Telekommal lehet, univerzális egyenleg terhére. De ezt csak a telefonon tudod beállítani a Play-en, a pc-ről nem.
2018. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Gyanús volt és újraindítottam a telót, már rég volt, és megjelent a mobilos fizetés opció. Úgy látszik néha kell egy resi a mobilnak a sok frissítések miatt.

2018. máj. 22. 12:51
 3/3 anonim válasza:

Én is így vagyok, csak rosszabb...

-maestro kártya nem jó,

-vodafone nem jó

-Magyarországon kupon kártya vásárlás nincs, se digitális, se sima,

-PayPal nincs


Tehát magyarul SEMMILYEN lehetőségem nincs rá egyáltalán... Hajrá google... És ez a világ egyik legnagyobb vállalata

2019. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!