Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon az xperia xa1?

Milyen telefon az xperia xa1?

Figyelt kérdés

Xperia XA1-ről lenne pár kérdésem.

1.: Ha vásárláskor ki is fogok egy érintőpanel hibásat akkor szerviztől függően eljuthatok egy szeriahiba mentes panelig, vagy ez egy állandó probléma marad?

2.: Piros szolgáltatónál szeretnék vásárolni. Ennek fejében a rendszer frissítésre gyakorol valami negatív változást teljesítményben hogy szolgáltató függő? Gondolok itt arra hogy több helyen olvastam, miszerint a piros szolgáltató által jóváhagyott 8.0 eléggé bugossá tette a készüléket még a frissítés utáni soft reset elvégzése után is, de majd a 8.1 javít a dolgokon?!..

3.: Átlagos készülék használat mellett (napi 1-2 óra Facebook, instagram, böngészés, 1-2 tucat fénykép készítés mellett [munkaidő szüneteiben minimális nem nagy hardverigényű játék futtatása]) kiszolgál egy napot akár stamina üzemmódban?

4.: Az USB Type C-ja és töltő elektronikája támogatja a gyors töltést attól függetlenül hogy nem jár hozzá gyorstöltő?



2018. máj. 21. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem mobiltelefon.
2018. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper telefon, mert SONY. Minőség!
2018. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Válasz adó.: Én utoljára xperia sp-t használtam napi szinten, pont akkor amikor az icecream sandwich a negyedére butította a készüléket. Így akkor jó döntés volt Windowsra váltani, csak most már az a platform is teljesen halott, így gondolkozom újra a sonyn. Ezért várok szubjektív véleményeket, pozitívat negatívat egyaránt
2018. máj. 21. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!