Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Google...

Mi a véleményetek a Google alábbi alkalmazásairól: Hangouts, Allo, Duo?

Figyelt kérdés
Használjátok? Szerintetek mi lesz a jövőjük? Szerintem elég sokáig bírhatják, hiszen a Google Plus is évek óta vergődik, és alig használja valaki.

2018. máj. 21. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Fingom sincs, mik ezek.
2018. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mivel a Hangouts eleve a Gmail integrált része, nem hiszem, hogy parkolópályára teszik. Csak mivel van üzleti része ami a G-Suite része, megpróbálja a Google amolyan üzleti chatalkalmazássá varázsolni. Persze köznapi életben is jó, családon belüli chathez használtam egykoron. Kicsit elsőre fapados, de amire ki van találva, arra megfelel.


A Google Allo legnagyobb dobása egyértelműen az asszisztens. Amíg ez a funkció megmarad, vagy esetleg fejlődik is, addig lesz felhasználója, mert van haszna ha tudsz angolul, nem is kevés.


A Duo elég snassz, Google fanboyoknak elmegy.


De ha az érdekel, lehet e alternatíva egy Messengerre, WhatsApp-ra, Telegramra, iMessage-re, vagy Viberre. Nem, egyértelműen nem. Ahhoz túl későn indult és túl keveset villant.

2018. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

A Hangoutsot sokáig használtam. Nagy előnye, hogy minden mobilon ott figyel és külön regisztráció nélkül működik. De mára már szinte mindenki áttért alternatív csevegőkre: Slack, majd ma már inkább a Telegram az elterjedt. Vagy a faszbúkmesszendzser...

Az Alloval és a Duoval együtt inkább üzleti környezetben látom a jövőjét.

2018. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!