Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a P20...

Mennyire megbízható a P20 Lite Face Unlock funkciója?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a telefon nem rendelkezik olyan rengeteg szenzorral mint az IPhone X, de összeségben szoftveresen jól meglett oldva ez a funkció? Lehet elsődlegesen haszálni pl újlenyomat helyett?
2018. máj. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
P20 lite-ot még nem használtam, de a P20-nál egy pillanat alatt felismeri az arcomat még sötétben is. Lehet elsőlegesként használni és ha nem ismerné fel az arcot, akkor tudod használni az ujjlenyomatolvasót, mint másodlagos feloldás.
2018. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat azt kihagytam, hogy P20 Pro-ról írtam most:D
2018. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, P20 Litenak nem olyan jó az előlapi kamerája mint egy Pro-nak, de azért én megbízom a Huawei-ben, ment a zöld :D
2018. máj. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!