Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám a Google Play...

Hogyan tudnám a Google Play Zene appot végleg eltávolítani?

Figyelt kérdés

Android 5.1.

Az SD kártyára nem engedi áthelyezni.

Most már letiltottam, a kényszerített leállítás is be van kapcsolva, az adatokat töröltem, de magát az appot nem tudom törölni. Pedig nagyon hiányzik a belső tárhelyből az a 25 mega is, mert állandóan pengeélen táncolok.Hiába az SD kártya, mindent a belső tárhelyre akar először tölteni, aztán vagy át lehet tenni az SD-re, vagy nem...



2018. máj. 22. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Rootolod és kitörlöd.
2018. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok rootolni, más megoldást keresek.
2018. máj. 22. 17:39
 3/22 anonim ***** válasza:
Rootolás nélkül nem megy.
2018. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha nem rootolod, akkor csak annyit tudsz tenni, hogy tiltod, a gyári ROM-ba integrált régebbi verziója az alkalmazásoknak jelemzően kevesebb tárhelyet igényel, mint az aktuális verzió.
2018. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Vagy veszel kb. gombokert egy telefont, amelyiken nem kell az utolso megabyte-okert is kozelharcot vivni a rendszerrel.


Amint azt elottem is emlitettek, rootolas nelkul nem tudod leszedni semelyik eloretelepitett appot.

2018. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Rootolás nélkül sehogy, az a 25 mega a legkevesebb, amit egy ilyen alkalmazás foglalhat.

Ideje lenne elgondolkodni egy új készüléken, 64 Gb alatt ma nem vennék telefont.

2018. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Rootolt telefonról a bankom nem fogad be átutalási megbízást...

Az SD kártyán van még 14 Gb szabad helyem..

2018. máj. 22. 17:50
 8/22 anonim ***** válasza:
És? Root vagy új készülék, más nincs. Felfogtad?
2018. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Rootolt telefonról a bankom nem fogad be átutalási megbízást..."


Gyári ROM + MagiskSU a megoldás, az alapból "megtartja" a safetynet-t, így nem lesz gond a bankkal kapcsolatos alkalmazásokkal.


VAGY


ADB-n keresztül törlöd őket. Van kismillió minicikk, bemutató hogyan működik a procedúra.

Lásd: [link]

2018. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Apró idézet:


"these applications truly aren’t being uninstalled from the device, they are just being uninstalled for the current user (user 0 is the default/main user of the phone)."

2018. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!