Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei, honor telefonok...

Huawei, honor telefonok mennyire vízállóak?

Figyelt kérdés
Értem én, hogyha egy telefonra nincs ráírva hogy vízálló, akkor az nem az. Persze van ami az, de azt sajnos nem engedhetem meg. De például a Samsung telefonomat egyszer beleejtette a vízbe, de nem lett baja, pedig elvileg nem vízálló. Ilyen téren a huawei és honor telefonok milyenek?

2018. máj. 23. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint a tobbi
2018. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Samsung butatelefon tejbeesett és túlélte :D Pár napra kivettem belőle az akksit azért.
2018. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű szilikontokban van, a közepes esőt kézben tartva bírja. Balatonba ha beviszed, vizes kézzel is lehet nyomkodni, bár az érintéseket nehezebben veszi. Vízbe ejteni nem szabad!
2018. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!