Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 7.1 alatt hol tudom...

Android 7.1 alatt hol tudom belső tárhelyé alakítani az SD kártyát?

Figyelt kérdés
Redmi 5A készüléket most vettem meg és nem tudom hol lehet az Sd kártyát belső tárhelynek átalakítani.A tárhely menű alatt nem találtam rá lehetőséget csak az Sd leválasztását tudom végrehajtani.MIUI 9.1 fut még a rendszeren ha ez számít és 128 Gb-os Sd mehet bele max papír szerint ,én csak egy 8Gb os Sd akarok belső meróiának alakítani.Hol tudom ezt végrehajtani?

2018. máj. 24. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá menü, akkor sehol.
2018. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgytudtam android 6.0 -tól már minden android verzió támogatja ezt a technológiát.
2018. máj. 24. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól a gyártókat semmi sem kötelezi, hogy használják is.
2018. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alkalmazásokat sem nagyon tudok átrakni akkor gondolom ez is azmiatt van
2018. máj. 24. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

MicroSD kártyát belső tárhelynek "átalakitani" nem lehet. Viszont egyes alkalmazásokat (tehát nem az összeset) át lehet helyezni a microSD kártyára. Belső tárhely, másképpen az okostelo memóriája a legtöbb készüléken az a kb. 16GB körüli hely, amit a gyártó eleve ad a készülékkel. Ezen van a teljes rendszer, erre tölthetsz még le alkalmazásokat (appokat). De ha van microSD kártyahely is a készülékben és nincs a mobilon az alkalmazások közvetlen microSD kártyára irányítása opció, akkor át kell helyezni azokat. Ha sok alkalmazás kell neked, akkor töltsd le a belső memóriába és onnan helyezd át a microSDkártyára. (Azt azért tudd, hogy a sok alkalmazás zabálja az energiát és ne csodálkozz, ha az akku hamar lemerül)

[link]

[link]

[link]

2018. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak írnám tudom mi a belső tárhely ill. programok Sd kártyára helyezése szerintem félreértettél.👍
2018. jún. 10. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk, hogyha fogod és a gúglíban rákeresel, akkor ad egy rakat találatot. Milyen meglepő, ugye?

https://www.youtube.com/watch?v=x3Fgblr9yH8

2018. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!