Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Sony Xperia Z5-el készült...

Egy Sony Xperia Z5-el készült képet, amit az első kamerájával csinált valaki nem tudna küldeni?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondoltam amin egy ember van, semmi személyes képre nem gondoltam, csak hogy élesben szeretném látni milyen képet csinál, mivel ilyen telefont szeretnék venni. Egy tárgyról vagy bármiről. Aki tud küldeni írjon kommentet és esetleg privátba elküldöm az email címem neki, hogy ott átküldje. Tényleg nincs semmi hátsó szándék csak még neten nézegettem a telefont, mert a környéken egyik telefonos üzletbe sem találtam, így meg kell rendelljem.

2018. máj. 24. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

google -> sony xperia z5 front camera test

innen menni fog, vagy ezt is keressem ki helyetted?

2018. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem kell, már én is néztem, de nem bízom a Google-n levő képekben. Gondoltam van olyan rendes ember akinek ez nem nagy fáradság. És igen néztem de nem meggyőzőek azok a képek.
2018. máj. 25. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!