Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefonra...

Szerintetek milyen telefonra erdemes valtani egy iPhone 6S-rol?

Figyelt kérdés

Segitsetek valasztani egy jo idotalo telefont ami nem tul draga(legyen kb. 175 ezer forint alatt).

Az iPhonet nagyon szeretem,de nem nagyon eri meg 7-est,8-ast venni szerintem,jo lenne egy iPhone X de az mar tul draga!

Elvarasaim:-ha lehet legyen vizalo

-legyen szep(ami nekem szep...pl.iphone x,galaxy s8/9)

-gyors toltes

-jo kamera

-32/64 gb tarhely

-legyen megbizhato a gyarto

-nepszeru legyen(annyira hogy ha felmerul bennem valamilyen kerdes a telefonnal kapcsolatban talaljak ra valaszt...)


Remelem talalunk egyutt egy megfelelo androidos telefont!



2018. máj. 25. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A Xiaomi redmi 5plus elég jó telefon. 50000ft.

Bár nem vizálló ! (igy).

Én a 4/64 GB-ost vettem meg vagyok vele elégedve.

2018. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Ha neked a szépség számít meg hogy lehessen vele villogni miért nem veszel iphone x-et vagy galaxy s8, s9-et? Nem fogsz ugyan ilyet találni, max klón telefonba.
2018. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leirtam mar hogy az iphone x hiaba szep sajnalnam kidobni azt a penzt mert nem er annyit!Amugy meg mik ezek az osszefuggesek hogy ha valaki szep telefont akar venni akkor mar biztos villogni akar vele?Miert kell folyton tamadni?
2018. máj. 27. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a szép telefonon volt a hangsúly, hanem a gyártón és az árán. Nem támadásnak indult, csak nagyon sokan ezektől a telefonoktól hiszik magukat többnek, amikor sehol semmi. De legalább te nem vagy ilyen. Amúgy miért lenne fontos a vízállóság? Samsung galaxy s7 edge?
2018. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OnePlus 6 lenne neked megfelelő, vízálló is. Alternatív lehetőség a Honor 10, de nem vízálló.
2018. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!