Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 6S Plus 32GB...

Apple iPhone 6S Plus 32GB vagy Apple iPhone 7 32GB Mobiltelefon éri meg jobban 2018 ban? A 6splus még hány évig kapja a frissitéseket?

Figyelt kérdés

vacilálok hogy melyiket vegyem meg ahol megszeretném vásárolni ott nagyjábol egy árban van a 6splus jobban tetszik viszont aggodom attol hogy még hány évig jonnek rá a frissitések

pl ha kijön az ios12 akkor azt támogatja-e a 6splus



2018. máj. 26. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani hogy mind a kettő meg éri! El kell döntened a méretet, a plus az hatalmas , tepsi telefon :-D

Nekem a 8 plus van, és hát meg is bántam hogy a plust vettem meg, nem fér el sehol sem, fotózni is csak két kézzel tudok!

Nekem a sima 6-os volt 3 évig , és folyamat jöttek rá a frissítések!

E miatt ne is parázz! Sokan még mindig a 6 plust veszik.

Szóval erre csak azt tudom mondani hogy amelyik neked tetszik.

2018. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még az apple-nél sem tudják egy adott modell-re meddig lesz ios.


Menet közben derül ki, nekem van egy iphone 6, senki sem tudja meddig lesz rá ios, ios 12 még lesz rá az biztos, 13 már lehet hogy nem.


Amúgy az iphone 7-est venném.

2018. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Felesleges a Plus mérete a legtöbb embernek.
2018. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6s plus telefonom van, nagyon imádom, 2év alatt sem romlott az aksija. Tuti, hogy fog rá jönni frissítés még egy darabig. Amúgy a méret engem egyáltalán nem zavar, igaz tepsi, de nagyon jól látható rajta minden, engem zavarna már a kis képernyő.
2018. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én a 7-est venném. De gondold meg, hogy nem lesz-e kevés a 32 GB!
2018. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a komplett irodát nem viszed magaddal,vagy az illegálisan letőltött 2Terabyte zenét és filmet nem teszed rá akkor elég a 32giga...
2018. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz rá még iOS 12, mert előbb az 5s-nek, aztán a 6-nak szűnik meg a támogatása.
2018. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!