Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új készüléket kaptam de a...

Új készüléket kaptam de a kártyám nem változott, és eltűntek fontos smsek. Visszalehet állítani őket?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Régi készüléken lesznek
2018. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SMS-ek nem tárolódnak a SIM kártyán szerintem.
2018. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De át lehet tenni az új készülékre.

SMS backup @ RESTORE, ezzel

2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy a másik telefon már nem működik.
2018. máj. 27. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs rá mód.
2018. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor bukta
2018. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs kérdés.
2018. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kis offolásal kezdem, de kapcsolódik a témához:

Anno az első telóm még a SIM -re mentette az SMS -eket. Akkor a SIM -en maximum 20 SMS -t lehetett tárolni, függetlenül attól, hogy kimenő vagy bejövő. Manapság már az ember el sem tudja képzelni, hogy csak 20 SMS -t tarthasson meg, mivel megszoktuk, hogy a készüléknek nagyobb a tárolókapacitása (dinamikus). Azt hiszem a SIM -eknek ma is megvan az a funkciója, hogy képpes SMS -t tárolni (régi buta telefonhoz), de szerintem ma sem tudnak sokkal többet tárolni.


On:


Marad az, hogy az ember időnként backup -ot csinál az SMS ekről (is) amit aztán biztonságos helyen (külső merevlemez/(külső) sd kártya/felhő/stb...) tárol. Én személy szerint erre egy (viszonylag) régi appot használok, amivel még a régi telómról is lementettem az adatok egy részét (SMS -ek/hívásnapló/névjegyzék). Név szerint a "Super Backup" egy régebbi verziója. Ez az app a visszaállítást (is) root jogok nélkül tudja elvégezni.

2018. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld az Sms fuckstore programmal.

Vagy a shitname fucking restore progival.

Vagy a pissedallmyname contact progival.

2018. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!