Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az, hogy pl a...

Lehetséges az, hogy pl a xiaomi telefonoknál gyengébb fényviszonyoknál jobban zajosodik a fotó mint pl egy samsung telefonnál?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy tudom kategória függő melyik telefon milyen minőségű képet készít de én pl csak a samsung j5 2016 telefonhoz tudom hasonlítani nem rossz kis telefon van aki szidja a kameráját van aki dicséri.Nekem kellemes meglepetés volt a képek minősége az élesség is rendben volt,de sötétebben itt is megfigyelhető zajosodás,de lehet olyan,hogy ugyan ilyen olcsóbb xianomi telefon kamerája állta lőtt fotók ugyan olyan körülmények közt zajosabb rosszabb minőségű fotókat csinál?A xiaomi redmi note 5 telefont nézegettem.

2018. máj. 28. 00:57
 1/8 meszike91 ***** válasza:

Minden telefon kamerája máshogy reagál a fényviszony változásokra. Ez függ a szoftvertől és a hardvertől is.


Elméletileg lehetséges, de konkrétan nem tudom.

2018. máj. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
J3-mamnak borzasztó kamerája van, még világosságban is zajos.
2018. máj. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden telefon zajos sötétben, ha minden áron jó fotót akarsz akkor egy gépet vegyél.
2018. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a telefon márkájál függ, hanem attól, hogy mekkora a kamera rekeszértéke, ez minél alacsonyabb, annál jobb képeket készít gyengébb fényviszonyok között.

Itt van egy összehasonlítás:

[link]

2018. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

# 2


Azt tudom,egy ismerősömnek olyan van.

2018. máj. 29. 11:13
 6/8 A kérdező kommentje:

# 3


Ezt tudom,csak a mértéke nem mindegy,mert lehet annyival gyengébb a fényképező része,hogy totál fos pl most olvastam az új Samsung Galaxy A6+ még világosban sem nagyon szuperál sok helyen bele nagyítva olyan a kép mint ha festmény lenne.

2018. máj. 29. 11:16
 7/8 A kérdező kommentje:

# 3


Ja és van dslr em csak úgy jól esik néha kicsit telefonnal is fotózgatni.

2018. máj. 29. 11:16
 8/8 A kérdező kommentje:

# 4


ja igen néztem már ilyen összehasonlítót,tudom függ az érézkelő gyártójától is,de itt nem a xiaomi redmi note 5 van összehasonlítva hanem két régebbi modell.Az enyémben f1,9 es rekesz van.

2018. máj. 29. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!