Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Xiaomi telefon érné...

Melyik Xiaomi telefon érné meg jobban? Redmi Note 5A Prime 32GB vagy Redmi 4X 32GB vagy Redmi 5 32GB?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, és nagyon megköszönném, ha segítséget kapnék.


Nekem az utolsó tűnik legjobbnak ár-érték arányt tekintve. Nem szívesen mennék 40 ezer forint fölé. (Minek drágább, ha úgyis gyorsan avulnak, meg mennek tönkre?) Azért néztem Xiaomi márkát, mert úgy hallottam, ebben az ársávban ők kínálják a legjobb telefonokat. De ha tudtok mást, ami jobb vétel, nyugodtan megírhatjátok.

Egyébként túl sok elvárásom nincs, tudja azokat az alap dolgokat, ami 2018-ban egy okostelefontól elvárható.



2018. máj. 28. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg amelyik szimpatikusabb, azokat tudja amit tudni kell.
2018. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bármelyiket megveheted, mindegyik tudja amit kell, méghozzá tökéletesen.
2018. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!