Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a fejlesztői...

Mit jelent a fejlesztői lehetőségeknél a Civic mód és az ART mód?

Figyelt kérdés
Átállítottam ART módba és azóta nem bootol be
2018. máj. 30. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Civic :) Dalvikra gondoltál ugye? Az a régi runtime, az ART meg az Lollipop idején bevezetett újféle. Elvileg kompatibilis a kettő, csak a Dalvik JIT (just-in-time) fordítást használ, az ART meg AOT (ahead-of-time) fordít. Elvileg kompatibilis a kettő, ezért is lehet on-the-fly kapcsolgatni. Hogy ez miért akadályozza a bootolást, nem tudom. Mondjuk pont ezért nem is kapcsolgatok olyasmit, amiről nem tudom, hogy mi ;) (ugye a fejlesztői beállítások bekapcsolásánál szólt is, hogy ezek állítgatása hibákat okozhat?)


Javaslat: dugd töltőre, indítsd el, hagyd logózni háborítatlanul mondjuk egy órát, hátha csak azért nem bootol, mert elkezdte előrefordítani az alkalmazásokat, és sok van belőlük. Ha ez nem segít, akkor recoveryből cache törlés, aztán megint egy óra boot. Végső megoldás a hard reset, adataid bukó.

2018. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Adatok nem gáz új a készülék és tisztogatom hard resetet hogy tudom megcsinálni az USB hibakeresés nem volt bekapcsolva mikor eeeenyomtam
2018. jún. 1. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
kiguglizod: készülék típusa + hard reset
2018. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lett jó ADB-vel tudnék rá új romot tenni
2018. jún. 1. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pontosan milyen telefon?
2018. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Xgody 706M Phablet
2018. jún. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!