Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltött a telefonom...

Piriiiii kérdése:

Miért nem töltött a telefonom napokon át? Túlmelegedett az aksi?

Figyelt kérdés

A múlt héten egyszer csak vészesen esni kezdett a töltöttsége a telefonomnak, és hiába tettem töltőre, eleinte csak nagyon-nagyon lassan töltött, majd semennyire, s miután percekig állt a 0 százalékon, kikapcsolt, és napokig nem tudtam bekapcsolni. Kivettem az aksit, próbáltam másik töltővel, nem történt semmi, de semmi.

Ma már épp indultam volna nézni egy újat, de még azért megpróbáltam tölteni, és egyszer csak lám, bekapcsolt és most tölt, mint a kisangyal.

Vajon miért lehetett ez?

Az tény, hogy gyakran leesett a földre, én csak erre tudtam gondolni, hogy valami baj történt belül és örökre elromlott, de most, hogy bekapcsolt, nem értem... vajon ennek ellenére is lemondhatok róla, mert két hét múlva újra nem tölt majd?

Egyébként mikor felraktam töltőre még először bekapcsolt állapotban, olyan volt, mintha valami érintkezési hiba lenne benne, tehát nem mindegy, hogyan állt a töltő benne, mert egyszer érzékelte a töltőt, utána meg nem. Most viszont ezzel sincs gond, azt hiszem.


2018. máj. 30. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Bekerülhetett valami szennyeződés a csatlakozó aljzatba, ami kihullott.

Azért pucold ki.

2018. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!