Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE visszaállítás? SOS

IPhone SE visszaállítás? SOS

Figyelt kérdés
Az öcsém visszaállította a gyári beállításokat és persze nem jegyezte meg a jelszót... Hiába csinálom azt, amit a neten írnak, hogy iTunes-ból visszaállítom, akkor is ugyanazokkal az adatokkal lehetne aktiválni a telefont, amit öcsém tett be... Szóval használhatatlan... Mit lehet tenni? Szervizben meg tudják csinálni? Mennyiért?

2018. máj. 30. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Oldja meg az öcsėd,ha elcseszte.
2018. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Itt le van írva részletes, hogy mi a teendő, ha elfelrjtetted az Apple fiókod jelszavát, lényege, hogy amikor létrehoztad meg kellett adni visszaállításhoz spéci kérdéseket és válaszokat, pl. ki volt a kedvenc tanárod, első háziállatod neve, stb.


[link]

2018. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Na mi van, most ezzel a kérdéssel próbálkozol? Inkább vidd be a rendőrségre, hogy találtad és te vagy a becsületes megtaláló. Jobb, mintha nálad találják meg a zsaruk! Vagy egyszerűen add vissza a tulajnak!
2018. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elnézést, de nekem ez egy igenis nagy probléma! Márciusban vásároltam, és azért nem volt olcsó, most meg telefon nélkül maradtam... Ha nincs normális, használható válaszod, akkor inkább ne írj semmit... És kétlem, hogy nem jártál még sosem úgy, hogy egy kisgyerek elállítgatta a telefonod... Minden jót!
2018. máj. 31. 16:23
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam, amit a neten találtam... Az iTunes-os megoldás nem jött be, nem állítja teljesen vissza telefont. A régi adatokat sem tudom szinkronizálni, amit előtte elmentettem a gépen.
2018. máj. 31. 16:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem is Iphone SE-m van. Haladjunk lépésről, lépésre.

Mi a kiindulási állapot?

2018. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem, és kezdi a szokásos nyelv és ország beállítással, majd kéri az ID-t meg a jelszót... Az ID megvan, de a jelszó, amit öcsém beírt, nem fogadja el, valamit melléütött... Még véletlenül sem az én régebbi adataimat kéri... Ennél nem tudok tovább haladni...
2018. máj. 31. 16:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak annyi a teendőd, amit már korábban írtam. Elfelejtett jelszó visszaállítást hajtsd végre egy másik eszközről (pl. számítógépről).
2018. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem enged semmit... A gépemen is kéri a jelszót ahhoz, hogy bármit csinálni tudjak a telefonnal... Már Apple eszközöm nincs, kértem egy jelszó visszaállításos e-mailt, de azt sem küldtek...
2018. máj. 31. 17:01
 10/18 anonim ***** válasza:

Ott van a link a korábbi hozzászólasomban.

De küldöm egyel továbn lépve is:

[link]

2018. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!