Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes használt régebbi...

Érdemes használt régebbi iphone-t venni? Lehet valami hátránya?

Figyelt kérdés
A kislányomnak vennénk mobilt. Nem is annyira telefonálásra használja, inkább otthon zenét hallgat rajta, illetve a barátaival levelezik. Eddig a mi régebbi telefonunkat használta, ami tönkrement. Most eladva a régi játékokat, bringát, összejött kb 30-40 ezer forintja. Így ezen olcsóbb mobilt kapnánk újonnan vagy használt Iphonet 5s, 5c -valószínűleg. Az iphone totál ismeretlen világ számomra. Ezért érdekel a véleményetek.

2018. máj. 30. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha az illető ki jelentkezik az icloudjábol illetve nem részletre lett vásárolna nem lehet belőle semmilyen bajotok.

40 körül már 6-ot is kaptok amugy :) az 5ct meg felejtsétek el :)

2018. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát klassz lenne 6-ot kapni annyiért de én nem láttam sehol. Hol érdemes nézni? Igaz, olyan használt boltostól venném aki ad fél-egy éves garanciát.
2018. máj. 30. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemrég nézegettem egy használt mobilos kereskedésben egy 5s-t. "Factory reset" volt rajta. A legutolsó frissítést nem kapta meg, de az azelőttiket mindig. Csak azért nem vettem meg, mert nekem az android jobban kezelhető,de próbálgattam, ízlelgettem.


Ha vesztek, szerintem korrektebb kereskedésből tegyétek, ahol egy hó garanciát is vállalnak, és nem valami töröj telefonbizniszes a Nyugati aluljáróból.

2018. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facen vannak csoportok ahol árulnak ott szoktam látni 6-ot 40be annyi a lényege hogy ne utalj előre!
2018. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Neki pont jó amiket az Eustock árul, és azok újak , tökéletesek. 25-40 közt amút árulnak nagyon jók.
2018. máj. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!