Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 4X-en, hogyan...

Xiaomi Redmi 4X-en, hogyan tudom módosítani a zárhangot?

Figyelt kérdés
A MIUI8-as vízcsepp csobbanós zárhang, automatikus megváltozott a MIUI9-es verzióra frissítéskor. A baj az, hogy én nem találok más opciót a zárhang beállításoknál, minthogy ki és bekapcs. Én inkább kikapcsoltam, mert ez az új nagyon irritáló számomra. (Szerintem ez elég "diktatórikus" megoldás, hogy ők szabják meg, mit állíthatok be zárhangnak.) Esetleg vkinek lenne vmi ötlete megoldása problémára, vagy fogadjam el, hogy ez van?

2018. máj. 31. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Fogadd el.
2018. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Root jogokkal megoldható a fájl cseréjével ez is, mint ahogy pl a boot animáció is cserélhető root jogokkal.


/system/media/audio/ui

Itt a "lock.ogg" a lezárás hangja, az "unlock.ogg" a feloldásé.

2018. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2018. jún. 1. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, de root nélkül nincs rá valami megoldás? Engem is nagyon idegesít, de nem merném rootolni a telefonom , mert annyira nem értek hozzá.
2018. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 14:45

Nincs. A gyári dolgokat csak rootal lehet módosítani. Esetleg még a nem gyári recoveryben (pl TWRP), de ahhoz meg még jobban kell érteni, hogy ott mit és hogyan kell.

A TWRP amúgyis kell a rootoláshoz. Alapvetően nagyon egyszerű használni, viszont a rendszer módosítás az már bonyolultabb vele. Egy ES Explorerrel sokkal egyszerűbb, hogyha rootolt a telefon.


Ennél nincs egyszerűbb

https://www.youtube.com/watch?v=SNLWTolruLs

2018. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!