Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8s. Sokat nézek filmeke...

Szabó Nelli kérdése:

Iphone 8s. Sokat nézek filmeket online és torrent programon letöltve, szintén telon. Esetleg felirat hozzá. Ez iphonon megoldható? Kérdesem lehet buta de még soha nem volt iphonom.

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

OFF: iphone 8s nem létezik. Esetleg 8, 8 plus vagy X lehet amit 2017-ben mutattak be.

ON: ha úgy töltöd le, hogy van hozzá felirat akkor szerintem automatikusan hozzárakja, bár nem próbáltam még.

2018. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Netflix
2018. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az arrébb lesz mire te filmeket nézel telefonon, plusz felirat hozzá meg ilyenek.


Arra még a legjobb a notebook jelenleg.


Még a tablet sem nagyon.

2018. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Azért az arrébb lesz mire te filmeket nézel telefonon, plusz felirat hozzá meg ilyenek."


Ezt indokold már meg kérlek.

Én már évek óta nézek filmet mobilról, FHD-ban PC-ről streamelve. Így nem foglal helyet a mobilon, miközben általában van letöltve 5-10db 20+ GB filmem.


Amihez meg külön felirat kell, azt letöltöm. Van kismillió felirat gyűjtő oldal.

[link]

Ezen általában minden filmhez/sorozathoz fent szokott lenni a felirat, csak be kell társítani utána.

2018. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!