Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rootolom a telefonom,...

Ha rootolom a telefonom, akkor el veszik a garanciája?

Figyelt kérdés
Én azt halottam régen,hogy a rootolással oda a garancia,de van aki azt állítja ez nem igaz.Most akkor melyik az igaz?

2018. jún. 3. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyártó határozza meg, hogyan viszonyul ehhez. Szóval igaz mindkettő. De többnyire elvész.
2018. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 +1


Gyártó határozza meg, van ahol a bootloader nyitást engedik gari vesztés nélkül.

2018. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A telefon egy xiaomi
2018. jún. 3. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Tömbnyire nincs, mivel nyom nélkül visszaállítható. Meg szerintem amúgy is támadható, ha emiatt visszadobják a gariztatásodat.
2018. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak van egy két dolog amihez pl rootolás kell,ás gondolkodom tegyem ne tegyem.
2018. jún. 3. 17:01
 6/9 anonim ***** válasza:
A Xiaominál a gyártó hagyja jóvá a rootolást.
2018. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha Eustock-ból vetted akkor a WayTeQ tudtommal elfogadja úgy is ha rootolt a telefonod.

Ugyan ez igaz a Oneplus-ra is, szvsz. elég kevés márkaszerviz van aki a módosított szoftverrel nem foglalkozik

2018. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7


Nem ott vettem

2018. jún. 3. 21:31
 9/9 A kérdező kommentje:

# 6


És akkor most hogy van ez,anno egyszer egy tabletet rootoltam azt hiszem king root programmal,de mintha bizonyos fórumokon azt olvastam volna,hogy valahol igényelni kell a dolgot talán xiaomi fiókban és xy időn belül kapnak valami nyitó kódot.

2018. jún. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!