Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 plus. Eddig csak...

Iphone 8 plus. Eddig csak androidos telefonom volt. Sokat nezek online filmeket és töltök le torrent oldalakról és akár feliratot is telefonra. Ez iphonnal megoldható?

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Megoldható. Leírom, az én történetem;



Én eddig Androidos voltam, több éven át. Meguntam. A legelső Androidos okostelefonom egy Sony Ericcson X8-as készülék volt, igaz, bírta 2 évig, de a végére olyan szinten lassú volt, hogy a tárcsázó megnyitásán gondolkozott.


Aztán kaptam, egy Samsung Galaxy J1 -es okostelefont. Na, az amilyen rossz volt, 1 év alatt teljesen tönkrement. Annyira lassú lett a végére, a fagyásokról nem beszélve...


Aztán, nevezetesen kaptam egy Samsung Galaxy S Advance készüléket. Az még akkor is lefagyott, mikor be szerettem volna kapcsolni a wifit. Fél évet bírtam ki vele, majd eladtam.


Aztán jött egy Huawei P8 Lite készülék. 1 évig bírta. Majd teljesen megadta magát. Tönkrement benne a wifi. Típushiba a P8-nál. Volt, hogy 3 napokra befagyott.


Na, majd itt jött, egy Samsung Galaxy A5 2017.


Eleinte ezzel sem volt semmi gond, gyors volt, nem fagyott le, 7 hónapig. A 7 hónapban szoftverhibával beadta a kulcsot. Megcsinálták, azóta lefagy, belassult.


Aztán jött, egy Sony Xperia Z1 Compact. Ezt a telefont szerettem, nem volt lassú, nem fagyott le.


2 ok, amiért lecseréltem, a gyors merülése, és a kamerája.


Aztán kaptam egy Sony Xperia Z3 Compact készüléket, mai napig megvan. Nagyon szeretem. Azt gyűlölöm benne, hogy majd le égeti a kezem, annyira melegszik.


Meguntam. Több év Androidozás után, elegem lett, hogy nem volt olyan telefonom, ami többet bír, mint 2 év...


1 hónapja kaptam, egy Apple Iphone 4S-t. Erről a telefonról, tömören/röviden ennyit. Tökéletes, álmaim telefonja. Akár mit teszek vele, gyors, nem lassul le, nem fagy le, "pörög-forog" teszi a dolgát. Az akksija elmegy 1 napig. Gyönyörű képeket készít. 1 óra alatt feltölt. Nagyon szépen kidolgozott.


Tanulság, az egészből? Androidot soha többet! 2 év után, vagy melegszik/ vagy lelassul/ vagy fagyni fog/ vagy szoftverhiba/ vagy teljesen meghal a telefon.

2018. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1 te ezt mindenhova bemásolod?

Amúgy az iphone nagyon zárt rendszerű, én filmet tudtam rá rakni (vlc-t letöltve) gépről (itunesszal). Netről közvetlen a telefonra még nem próbáltam, de nem hiszem hogy lehet, csak ha átmásolod a gépről. A feliratot nem tudom, hogy rá lehet e rakni, nem biztos, mert nincsenek ‘külön mappák’ amibe csak be tudnád másolni.

2018. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DJW4RP3D válasza:
Első válaszolónak szól! Most ezt vagy kitaláltad vagy szeretsz hazudni. Ne mondmár nekem,hogy vissza mentél az őskórba az iphone 4 s-el? Meg hogy az jobb mint az xperia z1 c. Vagy a z3? Z3 melegszik igen de csak terhelésnél mint minden telefon! Képzeld az új csúcskategóriások mind egytől egyik melegszik még tőltés közben is a györs tőltés miatt. Meg amiatt is melegszenek hogy tele van pakolva mindenféle nagy hardverral proci,ram stb. Persze az iphone is melegszik de nem olyan szinten mint ezek mert a legujabb iphone is csakfelét tudja az új samsung,sony, huawei-nek a hardverjával szemben. Vissza térve még a z1 c is jobb képeket csinál a 4s-től. Inkább használsz egy 7 éves telót mint hogy vennél egy korszerübb telót. Jah meg akkor sztem te messengert nem is használsz azért gyors az ios rendszered. Családban van 4s-5s is. A 4s-esen nincs messenger mert használhatatlanul belassúl a teló a kicsi ram és proci miatt,az 5 s -esen már van messenger megy is megy is szépen amég nem akar az ember játszani vagy stb mert meg áll. Viszont az 5 s tényleg szép képeket készít de ezeket a telefonakat már nem szabad megvenni nagyon elavultak. Akkor inkább iphone SE vagy iphone 7-és ezek fölött de nem érik a pénzt mert olyan androidos telefont kapni 100 e ftért ami simán tudja azt amit ezek 250e ftért. Itt csak márka megfizetés van. Meg mindegyik Iphone fan mert ez már 5 éves és még mindig megy jah telefonálásra lehet használni mert megeszi a net hardverhiány miatt. 3 évet meg kibir mindegyik telefon simán ha vigyázva van rá. Unoka tesómnak az 5 s két évet birt ki alaplapos lett. A havernak a 6s folyton szervizbe volt 2 éven keresztül tehát minden telefonnak van szériahibás szarja. De ha neked az iphone 4 az álmaid telefonja akkor 2024be vagyél egy iphone x et mert 7 évet elvagy maradva a társadalomtól.
2018. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 szerintem ez csak egy kitalált hülyeség az elsőtől, elég irreálisnak tartom hogy egy 4s tökéletes képeket készítsen bárkinél😂 más kérdésekhez is ugyan ezt bemásolta, nem csoda hogy mindenki lepontozza, biztos erre van ideje.
2018. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Samsung Galaxy Pocket Neo S5310 telefon. Az a baj vele hogy kicsit lassú be fagy néha, de facebook lite-ra tökéletes meg zene hallgatásra, de neten böngészni vele már lassú.

Van egy Deegoo x5-s telom. Ritkán le kapcsolódik a wifiről, be lassul, újra indul, vibrál a kép feketén közbe lefagy, nem reagál semmire csak pár mp után, (ritkán reklámok nyílnak meg). Gyári beállításokra vissza állítom, minden hiba el tűnik egy darabig.


Szerintetek miért csinálja ezt ritkán a Deegoo x5 telom?


Azt ne mondjátok hogy olcsó meg ilyen sza..r, inkább mondjátok el hosszan a véleményeteket.


És kb mikkor kell lecserélnem a Deegoo x5 telot?

Újra visszaállítóm minden hiba eltűnik. Szerintetek meddig segít még rajta?

2018. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 7. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!