Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Párszor kicsöng, aztán besípol...

Párszor kicsöng, aztán besípol. Mit jelent ez? Letiltott? Nem tudom elérni.

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult már ilyen,mindíg azt gondoltam hogy biztos ki van kapcsolva,vagy nem tudom,majd később csak elérhető lesz..Viszont ez fontos hívás lenne,szeretnék valakit mindenképpen elérni,csak nem tudom hogyan.Ez a bizonyos személy azt mondta a barátnőmnek,hogy két telefonszáma van,van mikor átrakja a sim kártyát.Na most nem tudom mi van,mert viberen em irja ki utoljára hogy mikor volt elérhető,ha hívom kicseng,de nincs válasz,az "elküldött üzenetek alatt nincs ott a kézbesítés szó. Hogyha hívom,kicseng párszor,majd besípol és egy nő számokat kezd el sorolni.

Ma hívtam osztálytársam telóján,fel is vette,bele is szólt,majd kinyomta az osztálytársam(az ő kezébr volt a telefon.hosszú történet miért nyomta ki) de én megörültem,hogy de jó,működik a száma,mert felvette,nem sípolt be.Mindegy,haza értem és próbáltam hívni,de az utóbbi történt,amit az előb le írtam.Mit csináljak? Mi lehet ez?? Nem tudom hogy elérni! Fontos lenne nagyon!(Tudom hol lakik,de fura lenne egy lánynak a fiu lakasahoz menni,szerintem..)

A válaszotokat előre isköszönöm.


2018. jún. 4. 18:26
 1/5 A kérdező kommentje:
előbb***
2018. jún. 4. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicseng majd mivel egy megadott időn belül nem veszi fel, beleszól a hangpostája.

(Az ő telefonján be van kapcsolva az "átirányítás, ha nem válaszol" funkció.)

2018. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy direkt nem veszi fel?
2018. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj neki sms-t.
2018. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült vele felvennem a kapcsolatot,másik mobilról elértem,le voltam tiltva neki,azt mondta.De minden rendben van,beszélünk azóta.
2018. jún. 5. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!