Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyes emberek miért vannak...

Egyes emberek miért vannak annyira oda a windows phone telefonokért?

Figyelt kérdés
A Facebookon is vannak ilyen windows phone-os csoportok és ilyen windows phone rajongók vannak benne. Élnek halnak a wp-ért. Akár 100 ezer forintért is megveszik de csakis a windows phone. Ha valaki szidja a wp-t azt azonnal kidobjak. Ezek normálisak szerintetek?? Mit tud az a windows phone amit az android vagy iphone nem??

2018. jún. 5. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer megnyomkodtam én is, nagyon használható rendszer lehetett volna belőle. Gyors volt, nagyon igényes felülettel (oda találták ki, nem a Windows 8-ra desktop-on), és egészen jó minőségű, jó árú hardverrel. Talán ezért. Persze nyilván egy percig nem gondolkodtam rajta, hogy az iPhone-omat lecserélem, de bevallom Windows-os tablettel szemezgettem egy ideig, a szegényes szoftverkínálat volt, ami visszatartott. Szóval nem volt rossz az elképzelés, csak hát későn kezdték el a versenyfutást.
2018. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elképzelés szerintem nagyon jó volt, de az MS hozzáállásával volt a gond hogy túl hamar otthagyta a usereket.

Szvsz. a fanatikus bázis egy pár éven belül felbomlik attól függetlenül bőven lesznek később is olyanok akik ezt használják, lásd Blackberry fanokat.

(mondjuk ők a vigaszt a mostani telokba látják amik ha nem is BB-k, eléggé hasonlók és megbízhatók)

2018. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
Alapszabály: vallási/hit kérdésben nem nyitunk vitát!
2018. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt WP-m, szerettem. Nekem anno a Lumia 530-am kemény 25 ezer forint volt, és akármilyen tekintetben közel járt az akkori csúcs iPhone 4S-hez, vmiben még le is hagyta. Emellett a rendszer kegyetlen jó volt, viszont engem is az appok hiánya taszított el végül.
2018. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!