Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telót lehet újratele...

Androidos telót lehet újratelepíteni?

Figyelt kérdés

Tavaly márciusban vettem SamsungJ5 2016 telómat a Vodadonenál.

A sok öncélú frissítéstől eléggé belassult holott applikációt keveset töltöttem le hozzá. A face app is egy rakat kaka lett a frissüléstől.

Megoldható vajon hogy visszaállítsak mindent hogy ugynolyan pengejó legyen mint megvételkor?



2018. jún. 6. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem ez olyan mint egy notebook.


olyan android-ot teszel rá amit akarsz, jó mondjuk ha android 6 volt rajta, te azt frissítetted android 7-re, attól még szerintem nem tudsz rá tenni pl. android 2.2-őt.


De magoldható, vidd el egy gsm-eshez.

2018. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítás. De ettől még ha felteszed a Facebook appot ugyan az a verzió lesz mint ami most van.
2018. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A face nem downgradelhető? Nekem nem kell macskapofás szelfi lehetőség, inkább csak funkcionalitás.
2018. jún. 6. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a play áruházban az alkalmazások automatikus frissítését és tölts le egy régi verziójú Facebook .apk telepítőt.

Amúgy van Facebook Lite néven az áruházban egy alap funkciókkal bíró verzió.

2018. jún. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!