Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam át az emojikat...

Hogyan állítsam át az emojikat facebookon?

Figyelt kérdés
Frissítés után pár nappal átalakultak a fb emojik azokra, amik az andoridosoknál is vannak. Eléggé zavar, mert megszoktam a saját ios-os emojikat. Hogyan állítsam vissza? A messengeren nem állítódott el semmi.

2018. jún. 8. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet visszaállítani, de remélem csinálnak ehhez is új frissítést, hogy lehessen, mint régen, mert ez borzasztó. (Nekem is iosem van) Androidnál megoldható, hogy egy régebbi verziót töltesz le internetről, iosen szerintem ez nem lehetséges, én még nem is próbáltam ki inkább.
2018. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugyan így vagyok én is! :( nagyon remélem, hogy jön hamarosan egy másik frissítés, vagy csak szimplán eltűnnek ezek a ronda emojik.
2018. jún. 8. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!