Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hogyan állítsam át az emojikat facebookon?

Frissítés után pár nappal átalakultak a fb emojik azokra, amik az andoridosoknál is vannak. Eléggé zavar, mert megszoktam a saját ios-os emojikat. Hogyan állítsam vissza? A messengeren nem állítódott el semmi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Messenger, telefon, IOS, Android

jún. 8. 10:21  Privát üzenet  

A válasz
Elvileg nem lehet visszaállítani, de remélem csinálnak ehhez is új frissítést, hogy lehessen, mint régen, mert ez borzasztó. (Nekem is iosem van) Androidnál megoldható, hogy egy régebbi verziót töltesz le internetről, iosen szerintem ez nem lehetséges, én még nem is próbáltam ki inkább.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 8. 12:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ugyan így vagyok én is! :( nagyon remélem, hogy jön hamarosan egy másik frissítés, vagy csak szimplán eltűnnek ezek a ronda emojik.

# 2/2Időpont jún. 8. 13:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebookon nekem konkrétan nincs olyan lehetőségem, hogy nyilvánosan megosszak valamit. Mit csináljak?
Szerintetek mennyi időt célszerű a tizenéveseknek a Facebookon / messengeren lenniük?
Hogy tudok facebookon emojikat használni?
Hogyan lehet visszaállítani Facebookon a régi emojikat?
Nokia Lumia 530 ra van olyan app ami értesítést küld ha írnak facebookon?
Facebookon hogy lehet beállítani, hogy kijelezze, ha a beszélgetésbeb vagyunk?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!