Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehallgatták a beszélgetést?

Lehallgatták a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Párommal beszéltem telefonon. Megemlítettem délelőtt a NAV-ot. Holnap Pesten óriási razzia lesz.

Most este beszéltünk, egyszer csak elkezdett sisteregni a vonal. Nem voltam asztali gép, rádió vagy TV közelében. És párom sem. Egymást nem hallottunk de mind a ketten párom szavaival élve földönkívüli sistergéses, nyekergéses hang volt. Mint valami UFO filmben. Nem nem néztünk UFO filmet, nem hiszünk benne. Ez a lehallgatás jele?



2018. jún. 10. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha ufók, abban csak Pataky Attila tud segíteni.
2018. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:'D Azt hiszem rosszul értelmeztétek. Nem hiszek az ufókban, de jobban nem tudom elmagyarázni a hangot.
2018. jún. 10. 22:30
 3/10 anonim válasza:
33%
Szóval az egész végtelen univerzumban csak a Földön van élet. Értem.
2018. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez már nem a 60as évek, már nem lesz sistergés, ha lehallgatnak.
2018. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ja, majd pont sistergéssel jelzik neked, hogy lehallgatnak. :D
2018. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem szabad beszélgetni. Az UFO k a Nav-ban vannak.
2018. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj cica, neked kell tudnod, hogy mekkora kaliberű bűnöző vagy. És ha elég nagy kaliberű bűnöző vagy, akkor már magadtól is tudni fogod, hogy lehallgatnak. Ó, de minő szomorúság: sistergés akkor sem lesz.
2018. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

22:32 Földönkívüli élet valószínűleg létezik, akár többféle is. De ezek nagyjából besorolhatók két kategóriába:

1. túl hülyék, hogy ide tudjanak jönni

2. vannak elég okosak, hogy ne jöjjenek ide.


Te talán bemennél egy olyan házba, ahol egy idegbajos család él, és nem mellesleg elég fegyvert és robbanóanyagot halmoztak fel, hogy egész házat elpusztítsák? Na ugye.


Kérdező, nem túl hatékony sistergéssel adni a delikvens tudtára, hogy lehallgatják. Nem hülyék ezek, NAV-osok.

2018. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#8: Ironizaltam,de akkor nem tűnt fel
2018. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12:28 Feltűnt. Én csak arra próbáltam rávilágítani, hogy abból az állításból, hogy valaki nem hisz az ufókban, nem következik, hogy élet csak a Földön létezik.
2018. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!