Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék mobil internetet...

Szeretnék mobil internetet venni egyenlegem által de hogyan?

Figyelt kérdés
Még sosem vettem mobil internetet így szükségem lenne egy kis segítségre. Telekomos vagyok és már végig néztem az oldalukat, de nem tudom, hogy tudnék úgy mobil internetet venni, hogy az aktuális egyenlegemről ami most 4000Ft vegyék le a pénzt. Csak egy 1gb ra lenne szükségem.

2018. jún. 11. 03:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálaton nem tudtak segíteni?
2018. jún. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz és a weboldalukon bejelentkezve intézed.


és/vagy letöltöd a mobil alkalmazásukat és ott aktiválod.

Maratont vegyél, azt addig használhatod, míg el nem fogy, nem tűnik el a maradék a hónap elteltével. Ha kellene máskor is, jobban jön ki, ha 4 GB-ot veszel. Érdemes, mert gyakorlatilag korlátlan ideig felhasználhatod. De persze te tudod mennyire van szükséged.

2018. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!