Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
csenge00234 nevű felhasználó kérdése:

Hogy tudom lecserélni a Huawei Y6 2017 mobiltelefonom hátlapját?

Véletlenül pillanatragasztós lett és nem tudom leszedni róla. Megnéztem már egy csomó oldalon de egyiken sem lehet rendelni hátlapot.

jún. 13. 19:18  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huawei y6 2018 vagy Samsung Galaxy J5 2017?
Melyik mobilt válasszam a Huawei P20 Lite-ot vagy a Samsung Galaxy A5 2017-et? Indoklást is kérek, hogy miért?
Huawei telefonra kamera alkalmazás?
Szerintetek megéri még 2018 HUAWEI ASCEND P9 LITE 2017 53 ezért?
Egy 2017-es Huawei p9lit-om van és bevan rajta állítva az ujjlenyomat olvasóm és mikor kikapcsoltam a telefont akkor nem engedett be az ujjlenyomat olvasó majd próbáltam az erre...
XPROTECTOR üvegfólia Huawei P9 Lite 2017?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!