Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
csenge00234 nevű felhasználó kérdése:

Hogy tudom lecserélni a Huawei Y6 2017 mobiltelefonom hátlapját?

Véletlenül pillanatragasztós lett és nem tudom leszedni róla. Megnéztem már egy csomó oldalon de egyiken sem lehet rendelni hátlapot.

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, hátlap, csere

jún. 13. 19:18  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy 2017-es Huawei p9lit-om van és bevan rajta állítva az ujjlenyomat olvasóm és mikor kikapcsoltam a telefont akkor nem engedett be az ujjlenyomat olvasó majd próbáltam az erre...
Huawei y6 2018 vagy Samsung Galaxy J5 2017?
Melyik mobilt válasszam a Huawei P20 Lite-ot vagy a Samsung Galaxy A5 2017-et? Indoklást is kérek, hogy miért?
Huawei telefonra kamera alkalmazás?
Szerintetek megéri még 2018 HUAWEI ASCEND P9 LITE 2017 53 ezért?
XPROTECTOR üvegfólia Huawei P9 Lite 2017?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!