Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Írok...

Milyen telefont vegyek? Írok részleteket!

Figyelt kérdés

Szóval, minimum 16 gb belső memóriás, minimum 4 magos procis, minimum 2500 mah aksis, minimum 13 megapixeles kamerás telefont akarok venni,


Xiaomi redmi 4A

Xiaomi redmi 5A

Huawei Honor 6A

Ezeket találtam, csak az ár nem mindegy, a xiaomi 26-28ezer, a huawei 38 ezer és hiába 16 magos proci, nem tudnám kihasználni, szóval leginkább vélemények érdekelnének,/tapasztalatok, hogy melyik jó, van e hibájuk, vagy esetleg vmi mást tudtok e ajánlani, ami megfelelően működik és nem 10millió forint, 35ezer forintig akarok venni, és nem játszani, arra ott a számítógép :D

Samsung Galaxy S7582-m van jelenleg, egy kicsit jobbra akarom lecserélni.


2018. jún. 14. 13:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Elírtam a huawei-t 8 magos proci**

a több napi nem alvás eredménye...

2018. jún. 14. 13:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem okostelefont.

Abbol a minimum 16Gb-bol nem fogsz tudni 13-14nel tobbet hasznalni.

Akksit hulyeseg volt irni mert pl nagyobb kijelzos telefon jobban is fogyaszthat ,de ha tobb magos akkor tobb minden futhat a hatterben ,igy az is tobbet fogyaszthat.

2018. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az árukeresőn nézted már? Ott ugyan nincs szűrő az akkumulátorra, de a 2500 mAh nem túl magas követelmény. Szerintem gondold át, mit nem szeretnél hiányolni. Az olcsóbbaknál néha lespórolnak 1-2 érzékelőt, jobb kijelzőt, újabb soc-t (processzort), újabb Androidot, stb.
2018. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

árukeresőn néztem, igen, és van aksi teljesítmény alapján is szűrő :D

a jelenlegi telom 1500-as aksis, azért akarok egy erősebbet, mert ez hamar merül

A jelenlegi telomban is kb 4 giga szabad hely van amiből alig marad tárolásra, 16 giga hely bőven elég lesz nekem, csak "pár" zenét rakok fel rá

2018. jún. 15. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tobb a tarhely tobbet is eszik a rendszer es tobbet foglalnak az alkalmazasok is.

Nekem a regi telomon (valami kis sz∆r kb 1gb tarhellyel) a facebook "csak" 130mb korul foglalt a mostani 16Gb-son meg 400mb-t is eleri.

2018. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok: tényleg, bocs, nem néztem át. Igazából nem értelek, ott van minden szűrő, amire szükséged van, találat meg van bőven.
2018. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vélemények érdekeltek volna, vannak akik nagyon alaposan áttanulmányozzák a telefonokat, és értenek is hozzá, hogy melyik típus megbízható/jó.

Vagy esetleg ha vkinek is ebben az olcsó kategóriában van telefonja, mit ajánl.

2018. jún. 18. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!