Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Iphone 5s (fehér) -el kapcsolatos kérdések, , én vagyok hülye? (kép is)

Na szóval Gsm-ben vettem egy fehér Iphone 5s-t...Hazaérve tapasztaltam,hogy töltés közben forró lesz (Sony adaptert kaptam hozzá) ,de az is feltünt,hogy körbe (a kijelző 4 oldalán) sárgásabb a szín ,mint középen. Visszamentem,mondtam a forrósodást,kaptam gyári adaptert ,ezzel már nincs baj.

Viszont szóltam a kijelző miatt is,hogy az gyárilag olyan e.

Elvileg a fehéreknél ez így van,viszont nekem fura :D vagyis nem tudom miért lenne más a fehér mint a fekete (mert feketénél tudom,hogy nincs ilyen "hiba". Erre elővett 3 fehér 5s-t meg 1 feketét,mindhármon ilyen volt,mondom oké,biztos elővett 3 hibásat...bementem másik telefonoshoz,kértem egyet ,csak hogy megtudjam nézni,de az is olyan volt...Aztán kerestem neten videóket,és ott is több videóban látszik,hogy ilyen a kép,de nem mindenhol.. Most akkor ilyennek kell lennie ,vagy nem?:D Nektek is ilyen? Ezenkívül feltünt,hogy a sarkat pár tized miliméterre be lehet nyomni , ezért azt is megnéztem más készülékeken ,azokon is ilyen volt...akkor ez alapból ilyen és csak én gondolom túl?

(csatolok egy elég gyenge Paint rajzot a kijelzős "hibáról")

[link]

Nem ilyen durva ,igazából csak látszik,hogy ott picit más a szin ,és ennyi

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Apple, 5S, iPhone 5S, IOS, hiba, kijelző

jún. 14. 18:23  Privát üzenet  

A válasz

Hát nem kéne ilyen legyen de ha működik a kijelző akkor nincs nagy gond. És egyébként az se túl jó, hogy a sarkat be lehet nyomni ._. (ugye a kijelzőre gondolsz?). Nekem is 5s-em van szinten GSM-ben vásárolt háát soha többet nem vásárolok gsm-ben vannak ezzel is problémák eredeti a telefon az biztos de valamiért nehezebb mint a többi 5s :D furcsa xd

Amúgy ha nagyon zavar cseréltesd ki a kijelzőt

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 7. 17:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok fekete mágiával kapcsolatos könyveket ajánlani?
Tudnátok ajánlani valami fehérrel kapcsolatos humoros rövid műsorokat farsangra?
Ha fehér (vagy bármilyen színű) kipát vesz fel valaki egy zsidókkal kapcsolatos esemény alkalmával, az egyértelmű jele a zsidóságának, vagy lehet ez formalitás is, a...
Mosással kapcsolatos kérdés. Mit használjak, hogy fehér legyen újra?
Haskötővel kapcsolatos kérdés: ismertek más fajtát, mint a fehér, önmagában sávos kötő?
Valaki nem ismeri ezt a mesét? Valami utazással és a bolygó megmentésével volt kapcsolatos. Volt benne két ilyen farkos (fémből) állat meg a nő fehér ruhában. Minimaxon ment régen.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!