Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s (fehér) -el kapcsola...

Iphone 5s (fehér) -el kapcsolatos kérdések, , én vagyok hülye? (kép is)

Figyelt kérdés

Na szóval Gsm-ben vettem egy fehér Iphone 5s-t...Hazaérve tapasztaltam,hogy töltés közben forró lesz (Sony adaptert kaptam hozzá) ,de az is feltünt,hogy körbe (a kijelző 4 oldalán) sárgásabb a szín ,mint középen. Visszamentem,mondtam a forrósodást,kaptam gyári adaptert ,ezzel már nincs baj.

Viszont szóltam a kijelző miatt is,hogy az gyárilag olyan e.

Elvileg a fehéreknél ez így van,viszont nekem fura :D vagyis nem tudom miért lenne más a fehér mint a fekete (mert feketénél tudom,hogy nincs ilyen "hiba". Erre elővett 3 fehér 5s-t meg 1 feketét,mindhármon ilyen volt,mondom oké,biztos elővett 3 hibásat...bementem másik telefonoshoz,kértem egyet ,csak hogy megtudjam nézni,de az is olyan volt...Aztán kerestem neten videóket,és ott is több videóban látszik,hogy ilyen a kép,de nem mindenhol.. Most akkor ilyennek kell lennie ,vagy nem?:D Nektek is ilyen? Ezenkívül feltünt,hogy a sarkat pár tized miliméterre be lehet nyomni , ezért azt is megnéztem más készülékeken ,azokon is ilyen volt...akkor ez alapból ilyen és csak én gondolom túl?

(csatolok egy elég gyenge Paint rajzot a kijelzős "hibáról")


[link]


Nem ilyen durva ,igazából csak látszik,hogy ott picit más a szin ,és ennyi



2018. jún. 14. 18:23
 1/1 anonim válasza:

Hát nem kéne ilyen legyen de ha működik a kijelző akkor nincs nagy gond. És egyébként az se túl jó, hogy a sarkat be lehet nyomni ._. (ugye a kijelzőre gondolsz?). Nekem is 5s-em van szinten GSM-ben vásárolt háát soha többet nem vásárolok gsm-ben vannak ezzel is problémák eredeti a telefon az biztos de valamiért nehezebb mint a többi 5s :D furcsa xd

Amúgy ha nagyon zavar cseréltesd ki a kijelzőt

2018. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!