Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztosított Samsung S8 kijelző...

Dvickee kérdése:

Biztosított Samsung S8 kijelző és hátlapcsere esetén elvesznek az adatok ha nem kérek szoftver cserét?

Figyelt kérdés

Készülékbiztosításom van a Samsung S8 as telefomra. Leejtettem. Az elő és hátlap megsérült. Javításkor elvesznek az adatok ha kifejezetten nem kérek szoftver cserét? Adnak a javítás idejére cserekészüléket? Köszönöm

idő



2018. jún. 16. 13:20
 1/2 Lájsz ***** válasza:
Nem,az adataid megmaradnak hisz a készülék fizikálisan,nem pedig szoftveresen sérült. A kijelző illetve a hátlap cserének semmi köze nincs a készülék memóriájában tárolt adatokhoz. Szoftvert pedig kötve hiszem hogy ebben az esetben cserélni akarnának hisz nem az a probléma,illetve általában biztosítanak cserekészüléket a javítás idejére.
2018. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben már elvitte a futár. Cserekészüléket nem adtak, viszont figyelmeztettek, hogy mentsem le az adatokat, mert "elveszhetnek". Nem feltétlen vesznek el, de lehet hogy elvesznek. Én sem értem miért. Már volt cserélve burkolat más készülékemnél is ugyanígy biztosítással, akkor sem maradtak meg az adatok. Hát majd kiderül...
2018. jún. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!