Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 Vagy Huawei P10?

Samsung S7 Vagy Huawei P10?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok dönteni hogy melyik készüléket válasszam emiatt lennék kíváncsi saját tapasztalatokra a köznapi életből :) melyik bírná jobban hosszútávon ? Akkumulátor meddig bírja rendszeres használat mellett ? Kamera , milyen képeket csinál ? És bármilyen személyes tapasztalat érdekelne :)

2018. jún. 16. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van egy s7-es, edge, csak ajánlani tudom.


És mondjuk december óra ígérték, de végre pár napja tényleg megjelent rá az android 8, már az van rajta.


Jó telefon, végülis jó vétel.

2018. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Samsung kijelzője jobb, és valamennyire vízálló. A szintetikus sebességtesztekben nagyon közel vannak egymáshoz, de hétköznapi használatban, alkalmazások megnyitásakor a P10 érezhetően gyorsabb. Kamera minőség közel azonos. Üzemidőben az S7 annak ellenére jobb, hogy kisebb az aksija, de a P10 lényegesen gyorsabban töltődik fel. Nekem a P10 formája jobban bejön, kicsit könnyebb is, vékonyabb is. De ez szubjektív.
2018. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!