Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 vagy S8?

Samsung Galaxy S7 vagy S8?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni, és nem tudom, hogy melyiket lenne érdemes. Az S7 mellett szól, hogy jobban tetszik a design, illetve hogy a kisebb kijelzőt jobban preferálom. Az S8 mellett pedig az, hogy újabb.

Az S7-hez most hozzá tudnék jutni 90000 Ft körül újonnan. Az S8 most ennek a kétszerese, ezért azt csak nyár végén tudnám megvásárolni.

Szerintetek vegyem most meg az S7-et vagy várjak nyár végéig az S8-ra? Legalább 3 évig szeretném használni a telefont, de alap dolgokon kívül nem használnám semmi másra.



2018. jún. 17. 19:48
 1/5 anonim válasza:

Nekem S7em van, nagyon szeretem :)

Semmiképpen nem ajánlom. A szokásos dolgok mint képernyő, kamera, teljesítmény minimálissal jobbak. Az S8nál a kinézetre mentek rá, sok embernek tetszik ez az új dizájn, szerintem baromi ronda, de hát ízlés kérdése. Írtad, hogy neked se tetszik, így pláne nincs értelme a kétszeresét költeni rá.

2018. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Az új design nekem se jön be annyira. Szerintem az S6 és S7 sokkal szebbek. Összességében az S7-hez húz jobban a szívem. Egyedül az tántorít el, hogy már 2 éves, és emiatt nem tudom, hogy meddig tudnám használni, mert hosszú távra tervezek.

2018. jún. 17. 21:02
 3/5 anonim válasza:

3 év múlva olyan lesz mint most az S4 ha az éveket nézem.

Egy éve vettem az S7-et, azelőtt S4em volt és nem volt vele különösebb bajom, azt is nagyon szerettem. Még egy évet simán kihúztam volna vele, úgyhogy nem lesz gond az S7-tel

2018. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Szinte biztos, hogy az S7-et fogom megvenni.

2018. jún. 17. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
s7 bár én utálom az enyémet...
2018. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!