Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei mate 10 lite tapasztala...

Huawei mate 10 lite tapasztalatok?

Figyelt kérdés
megéri? akinek van az mennyire elégedett vele? mi az ami nem jó benne?

2018. jún. 19. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem rossz,de ennyiért vagy esetleg 10-15 ezerrel drágábban kapsz izgalmasabb sokkal prémiumabb telefont is...
2018. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

#1

Mit?


Teljesen jó telefon.

2018. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen meg vagyok vele elégedve. Több, mint 1 éves és még sosem laggol vagy ilyesmi. A kijelző mérete elég nagy, nekem pont ideális, a dizájn nagyon szép, nekem arany van belőle. A kamerája nem rossz, de lehetne jobb is. Éjszakai fotózáshoz nem nagyon alkalmas, ezen a téren ne várj tőle sokat. A tárhely nekem pont elég, egy csomó marad is :) a töltője nem gyorstöltő, de azért nem rossz. Az aksija nekem van hogy bírja estig, van hogy nem, igazából nagyon függ attól, hogy mennyit használod. Egy éve a Telekom áll vettük, 100k-ra volt kiírva, de minden kedvezménnyel együtt, elhoztuk 65ért. Nagyon jó kis telefon, ha nem hasonlítjuk semmihez, akkor remek választás volt, viszont tény, hogy vannak nála jobbak is.
2019. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!