Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy 120. 000-es keretem....

Van egy 120. 000-es keretem. Azon gondolkozok, hogy a jelenlegi iPhone 5S-emer megérné-e leváltanom egy 6-ra?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényeg hogy eredetileg egy az alábbi modelleken gondolkodtam:


6+

6s

6s+


Ezeket azért vetettem el mert nem találtam olyan oldalt ahol bármeiket az én keretemen belül árulnák! (Használt oldalak nem érdekelnek, maximum azok, amelyiknél odalehet menni, és személyesen megvenni a leadott iphonet, {westeenbe egy csomó van})


2018. jún. 21. 07:24
 1/6 anonim válasza:
6s-t vegyél. 120000-ből kijön. 6-ot ne, nincs sok fejlődés.
2018. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első, pont azért bőven elég venni egy iphone 6-ot, mert minimális hardveres fejlesztés történt csak a 6s-ben ahhoz képest. Sima 6-ot használom már több, mint 2 éve, tökéletesen jó mindenre, nem fagy, nem lassul, semmi baja, csak vigyázni kell rá.
2018. jún. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik?
2018. jún. 21. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindegy melyiket veszed.

Mert te nem az alapján veszel telefont amire szükséged van, hanem most van X összeged és ezt el akarod költeni.

Nálad ez a lényeg, bántja a zsebedet a pénz.

2018. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még az iphone 5S -emet is megtartanám, ha jól működik. Ha gyenge az akkuja, vennék bele másikat. ( 1200 huf, és magad is kicserélheted.)

Persze ha előléptettek igazgatóvá, akkor kell a csere...

2018. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyerekek nem szúrja a zsebemet a pénz, csak váltani szeretnék.
2018. jún. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!