Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok legolcsóbban...

Hogy tudok legolcsóbban korlátlan mobilinternetes csomagot venni?

Figyelt kérdés
kártyafüggetlen telefonomba akarok egy olyan kártyát amihez korlátlan netet vagy minimum 5 Giga feletti net van hozzá.

#mobilinternet #mobilnet #korlátlan mobilnet #korlátlan mobil internet
2018. jún. 21. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nálam működnek a szolgáltatók weboldalai.
2018. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2018. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

"Hogy tudok legolcsóbban korlátlan mobilinternetes csomagot venni?"


Rákeresel a neten, és amelyikért kevesebbet kérnek, azt veszed meg.

2018. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"telefonomba akarok egy olyan"


akarok, mert különben fődhő verem magam...semmi kérek, meg szeretnék. AKAROK!

2018. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Telenor hello darab. Korlátlan net, megosztható hotspoton keresztül így laptoppal is használható havi 5500 körül van hűségidő nélkül. Meg asszem van benne 200 perc lebeszélhetőség is.
2018. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
# Telenor hello data bocs.
2018. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Telenor Hello Data Start van (amit a kettes hozzászóló is ajánlott) már lassan 1 éve. Teljesen jó, én is tudom ajánlani.
2018. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, közben már más is ajánlotta :) Annyit hozzátennék, hogy 50 percet lehet lebeszélni, viszont az sms-t, ha lehet, mellőzd, mert az nincs benne a csomag árában! Ettől függetlenül szerintem megéri nagyon!
2018. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
Romániában a Diginél...
2018. jún. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólóknak: elnézést ha túl primitíven fogalmaztam, siettem és mobilról írtam ki a kérdést, a legkisebb problémám volt, h most fog vajon tetszeni a leírt szöveg stílusa a tipikusan mindenbe belekötő embereknek.


A többieknek akik vették a lapot és leírták a tapasztalataikat: nagyon szépen köszönöm a hozzászólásaikat!

2018. jún. 22. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!