Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemes...

Szerintetek melyiket érdemes meg venni az Iphone 7 vagy Huawei p20?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 08:09
 1/4 anonim válasza:

Ilyen gépjárműről még nem hallottam!🤔

De biztos jó mind a kettő!

2018. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az IPhone7 üzemideje jelentősen gyengébb, lassabban töltődik, és lassabb USB adatátvitelre képes. Kisebb a kijelzője, viszont nekem pl. jobban tetszik hogy maga a készülék kisebb és könnyebb mint a P20. A P20-at egy kézzel már nem lehet kezelni. Az iPhone7 kijelzőjének nagyobb a fényereje, ez napfényben nem mellékes. Teljesítményben a P20 kicsit jobb, sebességteszteken gyorsabb. Van akinek az is számít, hogy az iPhone nem kezel két SIM kártyát, a Huawei igen. Vízállóságban az i7 a jobb. Nem könnyű a választás, egyéni igények és oprendszer szimpátia dönthet, én a P20-at venném.
2018. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Támogatom az előző kommentet.
2018. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!