Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ASUS Zenfone 5 Lite vagy LG G6?

ASUS Zenfone 5 Lite vagy LG G6?

Figyelt kérdés
Nem tudom, melyiket válasszam

2018. jún. 22. 14:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen, ami döntő lehet a kamera (tudom, hogy a Zenfone-é nagyobb megapixeles, de kevés fénynél pl nem a legjobb állítólag), illetve az üzemidő
2018. jún. 22. 14:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki lenne olyan ostoba, ha van rá lehetősége, hogy NEM high-end telefont vesz? G6, egyértelműen.
2018. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, hogy nagyon levitték az árát, csak jönnek az újak G7 stb, és félek, hogy gondok lesznek vele, ,,vegye meg az újabbat" elv miatt. Van rá példa. Az ASUS feltörekvő márka lévén talán nem csinálna ilyet. Meg az ugye újabb is. Bár nem tudom, e téren is érdekelnének a vélemények. Az LG nagy szerelem, volt már LG telefonom és imádtam a kezelőfelületét, viszont az ASUS is nagyon szimpatikus
2018. jún. 22. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:

ASUS mióta feltörekvő?

Padfone 2-es időkben nagyon jó telefonokat tettek le az asztalra, legfőképpen innovatívok voltak és egyediek.

Ma csak szimplán túlárazottak és mennek az árral.

Szóval az ASUS miden csak nem feltörekvő.

Amúgy egyértelműen a G6, nem igen van annál jobb vétel abban az árkategóriában, föleg ha a kamera is fontos.

De igazából te tudod.

2018. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy tesztvideó szerint szoftveresen elég gyenge, gyakran magától bezárja az appokat, lassan nyílnak meg/záródnak be stb. Ez mennyire igaz?
2018. jún. 24. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:

LG nagyon jól optimalizál, ilyen probléma tuti nincs.

Egyetlen hátránya talán a gyatra üzemidő, de az a mai telok nagy részénél jelen van.

2018. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és erős melegedésre is panaszkodtak
2018. jún. 24. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
A régebbi csúcskategóriás snapdragonos telefonoknál sajnos volt melegedés rendesen, ez valós, de fagyás és ilyenek nem fordulnak (fordultak) elő. Ha valakinek mégis, itt más gond is volt.
2018. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek a válaszok :)
2018. júl. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!