Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan telefonokat...

Tudtok olyan telefonokat mondani, ami nem retusál ki és nem is lesznek túl szaturáltak a képek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:

ha leveszed az arc szépítés funkciót egyik se retusál

árba én azt mondanám, hogy a Huawei és a Honor közt keresgélj, azok nincsennek elszálva az árakkal

a Samsung, Iphon, Sony, LG nagyon csillagászati árakkal dolgozik, és nem feltétlen jobbak mint egy Huawei, de sokkal drágábbak

2018. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ha leveszed az arc szépítés funkciót egyik se retusál


árba én azt mondanám, hogy a Huawei és a Honor közt keresgélj, azok nincsennek elszálva az árakkal"


Itt mutatkozik be, hogy csak felszínesen tájékozódsz az ID területén.

Pont hogy a Huawei megy rá a "bjútíra", azaz ha kikapcsolod a szépítést, akkor is elég masszívan retusál.

Hogy miért? Mert nem Európa az elsődleges célközönsége, hanem Ázsia, bővebben többnyire Kína, ott meg hát.. Szerintem ezt nem kell elmagyarázni.

2018. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az IT területén*
2018. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm:D

Régen samsung galaxy s3-am volt,de azt már nem lehet venni újonnan, csak használtan:D és alapból régi telefon, így lehet megvenném használtan és egy-két hónap múlva lehet az sem működne.

De az nem retusált, nem torzított, nem változtatott az arcformán. A mostaniak, ha hátlapi kamerával fotózok úgyis retusál.


Akkor nem nagyon tudtok olyanról, ami ne tenné ezeket?

2018. jún. 22. 19:57
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

Nem a telefon, hanem a használt fényképező app dolga a képfeldolgozás.

De ha konkrét típust akarsz, akkor vegyél egy LG G5-öt, arról konkrétan tudom, hogy lehetőséged van a nyers RAW állomány mentésére -azzal pedig azt csinálsz, amit akarsz...

2018. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem Samsung A5 2016 volt régen, ha kivettem az arc szépítés funkciót akkor semmit nem csinált


egyik haveromnak is valami Samsungja van, ha kiveszi az arc szépítés funkciót akkor neki se csinál semmit, az övé anyiba másabb, hogy miután megcsinálja a képet utána kezdte el alakítani, nem volt előnézete, hogy ilyen lesz csak miután elkészült a kép mutatta az eredményt


most Huawei telefonom van, ez se csinál semmit ha nem kapcsolom be az arc szépítést, ha leveszel mindent akkor azt adja vissza ahogy kinézel, pont tegnap néztem, hogy ha rá nagyítasz a képre (előlapi kamera) még a miteszer is látszik

annál eredetibbet hova??

ha kell szépít, ha nem akkor nem

2018. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!