Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Turbado.hu-ról rendelnek...

A Turbado.hu-ról rendelnek szerintetek megbízható? Milyen tapasztalataitok vannak róla? Meddig tartott a szállítás? Rossz termékkel, hogyan foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Egyébként HUAWEI P smart-ot rendelnek, mi a véleményetek a készülékek?

2018. jún. 23. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Átnéztem az oldalukat, nekem megbízhatónak tűnik és a vélemények is általában jók róla.


De ha nagyon félsz tőle akkor most július 1-ig a MediaMarktnál, illetve (ha minden igaz) július 15-ig az Extreme Digitalnál is 70.000 forint a P Smart, azok 100% megbízható boltok.

2018. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És a készülékről tudsz mondani valamit?

Én is így gondoltam, annyira nem félek, csak nem egy ismert oldal.

2018. jún. 23. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Hó elején fizu aztán fogom megvenni, nekem nagyon tetszik az alapján amit eddig tapasztaltam (1 hétre kölcsönkaptam :D )

Gyors, átlátható, egyszer nem fagyott le, amúgy meg gyönyörű telefon.

2018. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a választ.
2018. jún. 24. 13:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó telefon, nagyon szép képet csinál, de nagyon hamar lemerül! 2 napot nem bír ki! Ez a hátránya csak.
2018. júl. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!