Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan vegyek használt iphonet?

Honnan vegyek használt iphonet?

Figyelt kérdés
Hevesmegyében tudtok valami jó boltot ahol tudnék venni?(mert ugye ki is szeretném próbálni)előre is köszi mindenkinek.ha van valami tippetek hogy mire figyeljek,írjatok.

2018. jún. 29. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ne vegyél.
2018. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Így van, ha nem tudod mit kell figyelni , ne vegyél.
2018. jún. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha mindenképp használt kell én akkor sem ajánlanék GSM boltokat, inkább vedd magánszemélytől (nyilván így időigényesebb a keresés):


[link]

2018. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

gsm boltból sokkal megbízhatóbb elméletben...a használt cuccokra is kell vállaljanak garanciát...és elég valószínű, hogy szükség lesz rá.


én adtam már be telós boltba telefonomat, át se nézték, pedig már az akksija is gyengélkedett például...ez egy nem látható hiba. ha te így megveszed, akkor utána mehetsz a gsm boltba reklamálni.

a magánszemély meg azt fogja mondani, hogy megnézted, megvetted, annak tudatában, hogy ez egy használt telefon.

2018. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Újonnan sem éri meg, nem hogy használtan. Mondjuk ajtótámasztónak elmegy, de ahhoz inkább egy ájpad
2018. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat
2018. júl. 6. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
szivesen
2018. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!