Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom díjmentes 50 mb. os...

Telekom díjmentes 50 mb. os internet csomagja hogyan működik?

Figyelt kérdés
elfogyott a havidíjban foglalt adatmennyiségem és a telekom app-ba belépve láttam, hogy díjmentes 50 mb-os netet aktiválhatok, ez csak egyszeri lehetőség? vagy havonta 1-szer van erre lehetőség?
2018. júl. 1. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, én is ma vettem észre, szerintem valami újdonság.

Bár jópofa kis megoldás, ha tényleg elfogy a mobilneted mondjuk utolsó 1-2napban, és csak apróságra kell, akkor 50mb ingyen.

Próbáltam utánanézni, hogy egyszeri, vagy havi "ajándék", de nem találtam semmit róla délután.

2018. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én kizártnak tartom, hogy rendszeres. most valami oknál fogva úgy gondolták, hogy szúrják ki az előfizetők szemét 50 MB-tal, ami 2018-ban igazából 3-5 perc normális netezésre elég :D
2018. júl. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én is ma vettem észre. Nem csoda, mert tegnap került bevezetésre ez az akciós lehetőség.


A feltételek:

Akció megnevezése: Ingyenes 50 MB

Igénybevevők köre: Telekom alkalmazást használó Domino és havidíjas előfizetők

Akció tartama: 2018. július 1-jétől 2018. december 31-ig

Kedvezmény: Telekom alkalmazáson keresztül Domino előfizetők számára havonta,

havidíjas előfizetők számára fordulónaponként egyszer díjmentesen aktiválható, belföldön felhasználható 50MB mobil adatmennyiség.

Egyéb feltétel: A promócióban kizárólag egyéni előfizetők vehetnek részt. Az 50MB kizárólag a Telekom alkalmazáson keresztül aktiválható, aktiválása díjmentes.


Forrás: Telekom Lakossági Általános Szerződési Feltételek 9. melléklet (Akciók) (2018.07.01.)

2018. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!