Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Extrem digitalnal lehet...

Extrem digitalnal lehet részletre vásárolni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Budapest Bank és Cetelem hitel lehetőség is van.

2018. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hitelbe nem akarom.

részletre igen

2018. júl. 1. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Részletre venni = Hitelre venni.

Lehet szépíteni, de ez van.

Tök mindegy, hogy a szolgáltató "hitelezi" meg a telefont, vagy a bank hitelezi meg neked a telefon árát. Tehát az első válaszolónak teljesen igaza van.

2018. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kamatmentes részletre lehet. Hitel,de kamatmentes. Egyetlen buktatója az hogy 9.ig be kell fizetni. Nem kérj rá biztosítást mert az is csak szarolás, ha egybe akarsz végtörleszteni. Elérni őket telefonon kb 15-20perc email-re meg kb 1 hét mire visszaírnak. Én vettem 340.000ft-ért 2 telefont de nagy kín árán bírtam kifizetni végtörlesztéssel. Kifizettem amit mondtak árat(elutaltam) majd jött a postai levél hogy tartozok még 3000 párszáz forinttal. :D befizettem jött a levél hogy még van tartozásom, de mellé semmi csekk. Elértem telón őket és mondták hogy le vagyok zárva már. Várjam a levelet. Azt mondták tévedésből lett küldve a 2. levél... Csak óvatosan, olvasd el és gondold át a szerződést.
2018. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!