Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. telefont kell vennem....

Szabó Nelli kérdése:

S. O. S. telefont kell vennem. Samsung S8am volt. Mit ajanlanátok? A kamera lenne a fontos. Játszani nem játszom.

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért csak "volt?

Ha összetörted, akkor valami strapabiró telefont.

Viccet félretéve:


Kamera szempontjából szerintem

Huawei P9 vagy P10. Ha pénz nem számit, akkor P20 pro.

2018. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
galaxy S9
2018. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt nem mondombhogy a pénz nem számít. De legalabb olyan jó legyen mint az S8.Szolgáltató váltás miatt el kellett adnom. Nem törött el. :-)
2018. júl. 4. 11:51
 4/4 anonim válasza:
63%

iPhone SE vagy 6-os. Sokkal tovább bírják, nem butulnak meg és nem akadnak 2 év után.

De amúgy még az 5S is jó még simán.


Már sokadik éve van hatosom és semmi gondja nincs. Az aksi is sokáig bírja. A fotókat pedig nem kell szerkesztenem, mert jók az alap fényképek. De van beépített szűrő és szerkesztési lehetőség is ha kellene.


Tudom hogy sokan alma ellenesek, de amíg öcsém is 3 év alatt 3 telefont vett (Sony, Samsung és Huawei felhasználó is volt) addig nekem sokkal tovább volt egy telefonom, amivel semmi gond nem volt.

És nem, nem törés miatt váltott hanem mert lelassultak, akadtak és ilyenek. Szervizben meg nem adtak neki esélyt.

2018. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!